Informace k zajišťování správy statistických registrů

 


25. 1. 2008
Informace k zajišťování správy statistických registrů


Český statistický úřad sděluje uživatelům, že od 1. ledna 2008 se správa registru ekonomických subjektů a registru sčítacích obvodů a budov v ČSÚ provádí důsledně v působnosti podle krajů.

Oddělení správy registrů v Praze zajišťuje správu registrů za Hlavní město Praha a Středočeský kraj, oddělení správy registrů v Českých Budějovicích zajišťuje správu registrů za kraje Jihočeský a Vysočina, oddělení správy registrů v Plzni zajišťuje správu registrů za kraje Plzeňský a Karlovarský, oddělení správy registrů v Ústí nad Labem zajišťuje správu registrů za kraje Ústecký a Liberecký, oddělení správy registrů v Hradci Králové zajišťuje správu registrů za kraje Královéhradecký a Pardubický, oddělení správy registrů v Brně zajišťuje správu registrů za kraje Jihomoravský a Zlínský a oddělení správy registrů v Ostravě zajišťuje správu registrů za kraje Moravskoslezský a Olomoucký.

Upozorňujeme proto všechny uživatele, aby při osobních kontaktech a definování požadavků na registry respektovali tuto nově upravenou územní působnost a obraceli se na územně příslušná oddělení pro správu registrů.


Odbor statistických registrů
Český statistický úřad

  • TZ080124správa_registrů.doc