Aktivity a projekty inspirované Minisčítáním

Během minulého Minisčítání 2010 mnozí pedagogové obohatili svou výuku a využili Minisčítání v nejrůznějších návazných aktivitách: twinningových projektech, tématech ročníkových prací apod.

Letos vám nabízíme prostor na internetových stránkách Minisčítání, kde se můžete prezentovat a vzájemně se seznamovat a inspirovat nápady, uskutečněnými projekty, šetřeními, které jste se svými studenty uskutečnili a které měly přímou návaznost na uskutečněné Minisčítání.

Na e-mailovou adresu miniscitani@czso.cz můžete zasílat popisy a zprávy o vašich aktivitách a projektech, doplněné fotkami nebo jinými souvisejícími přílohami spolu s názvem a adresou vaší školy. Získáte tím jedinečnou možnost prezentovat své aktivity a podělit se o ně s ostatními kolegy třeba z jiného kouta republiky.

Věříme, že tuto možnost uvítáte a vaše účast v letošním Minisčítání bude hodnotným doplněním vašich vzdělávacích aktivit.

Česká asociace science centerBlesk Síla na Vaší straněMinisčítání v roce 2015Minisčítání v roce 2012odkaz na sčítání lidu 2011