Statistika&My získala bronz v soutěži Zlatý středník

 

17. dubna 2018

Časopis Českého statistického úřadu Statistika&My získal třetí místo ve Zlatém středníku. V této soutěži firemních médií bodoval už sedmým rokem v řadě.


Na včerejším slavnostním večeru byla Statistika&My vyhlášena třetí nejlepší publikací v kategorii Nejlepší G2C časopis a noviny veřejné a státní správy. Do soutěže, kterou každoročně vyhlašuje PR Klub s cílem zlepšovat a posouvat oblast firemních médií, se letos přihlásilo 165 titulů. Hodnotilo je 46 odborníků.

„Mám velkou radost, že se nám znovu podařilo uspět a že Statistika&My stále patří k nejlepším časopisům v rámci veřejné správy. Vděčíme za to hlavně čtenářům, kteří se o statistické informace zajímají. Rád bych také poděkoval zaměstnancům redakce a autorům, kteří časopis připravují a přinášejí poutavá témata,“ řekl předseda ČSÚ Marek Rojíček.

Časopis Českého statistického úřadu patří již tradičně mezi oceňovaná firemní periodika. Úspěch pravidelně zaznamenává i v soutěži Fénix content marketing.

Statistika&My, která byla založena v roce 2011 a která letos v březnu prošla výraznou změnou layoutu, vychází 10krát ročně. Popularizuje a šíří výsledky činnosti statistiků. Nabízí důležité a zajímavé informace o ekonomickém, sociálním, environmentálním a demografickém vývoji v Česku i ve světě.

Časopis vychází v tištěné podobě i elektronicky (http://www.statistikaamy.cz/).

 

Kontakt
Petra Báčová
tisková mluvčí ČSÚ
T
274 052 017 | M 778 727 232
E
petra.bacova@czso.cz | Twitter @statistickyurad

 

  • csu_tz180417_statistika_my_ziskala_bronz_v_soutezi_zlaty_strednik.docx
  • Vyjádření předsedy ČSÚ Marka Rojíčka
    (soubor mp3)