Navštivte stánek ČSÚ na veletrhu práce Profesia days!

 

Hledáte práci či uvažujete o změně zaměstnání? Navštivte nás ve středu a ve čtvrtek 7. a 8. listopadu na veletrhu pracovních příležitostí Profesia days, který se koná na Výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech.

Budoucí kolegové z Českého statistického úřadu na vás čekají ve stánku C 130 ve středu do 19:30 a ve čtvrtek od 9 do 17 hodin.

https://profesiadays.cz/pdpraha18/vystavovatele/

Nestíháte nás navštívit? Podívejte se tedy na pracovní místa, které momentálně nabízíme:

 • Služební poměr
  Přehled vyhlášených výběrových řízení prováděných v souladu se zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, včetně postupu pro přihlášení do výběrového řízení a požadavků na konkrétní pozici.
 • Pracovní poměr
  Přehled vyhlášených výběrových řízení prováděných v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, včetně postupu pro přihlášení do výběrového řízení a požadavků na konkrétní pozici.
 • Služební poměr - Sčítání lidu, domů a bytů (SLDB)
  Přehled vyhlášených výběrových řízení prováděných v souladu se zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, na dobu určitou v souvislosti s projektem SLDB.
 • Pracovní poměr - Sčítání lidu, domů a bytů (SLDB)
  Přehled vyhlášených výběrových řízení prováděných v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, na dobu určitou v souvislosti s projektem SLDB.

Oddělení personalistiky ČSÚ:
Ing. Tomáš Botur
vedoucí oddělení
tel.: 274 052 003
E-mail: tomas.botur@czso.cz