Časopis Statistika&My uspěl v další soutěži

 

28. dubna 2017

Statistika&My, měsíčník Českého statistického úřadu, uspěl v další soutěži. Získal první místo v rámci čtvrtého ročníku Fénix content marketing v kategorii periodik státní správy.


Vítězové celkem 13 kategorií a držitelé čtyř zvláštních ocenění byli slavnostně vyhlášeni ve čtvrtek 27. dubna v prostorách Pražských křižovatek. Rozhodovala o nich 25členná porota.

Statistika&My obdržela první místo v kategorii B2E noviny a časopisy a noviny státní správy a veřejného sektoru. Navázala tak na své úspěchy z předchozích ročníků Fénix content marketing. V letech 2016 a 2014 obsadila první pozici v této soutěži v kategorii Časopisy státní správy, veřejného a neziskového sektoru. V roce 2015 jí patřila druhá příčka. Kromě toho se Statistika&My pravidelně umisťuje na stupních vítězů v soutěži Zlatý středník.

„Děkujeme všem čtenářům, kteří si Statistiku&My oblíbili. Právě díky jejich přízni je časopis úspěšný. Pro Český statistický úřad je ocenění v soutěži cennou motivací k tomu, aby nadále vyhledával důležitá a zajímavá statistická témata,“ uzavírá předsedkyně ČSÚ Iva Ritschelová, která dala časopisu v roce 2011 vzniknout.

 

Kontakty
Petra Báčová
tisková mluvčí ČSÚ
T
274 052 017 | M 778 727 232
E
petra.bacova@czso.cz   | Twitter @statistickyurad

 

  • csu_tz170428_casopis_statistika_my_uspel_v_dalsi_soutezi.docx